AVRUPA NETWORKİNG

Avrupa Tekstil, pierre cardin miorre üyelik 1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çarşıbaşı Grubu bünyesindeki firmalara 2006 yılında katılmıştır.Yüksek teknoloji ve Ar-Ge çalışmaları gerektiren, bayan ve çocuk çorapları (dikişsiz ürün teknolojisi) ürün gruplarında, üretim ve pazarlama yapmaktadır. Bunun dışında  sütyen, saten, tül ve pamuklu gecelikler, pijamalar, modal ve pamuk iç giyim ürünleri, saf yün ve termal ürünler üretir.Bu ürünlere sahip olmak için avrupanetworking üyelik oluştur. Şirket, %100 Türk sermayeli bir şirkettir.

NEREDE HİZMET VERİYORUZ?

Kurulduğu günden bu yana büyüyen iş hacmi, şirket merkezini ve lojistik departmanlarını değişik dönemlerde daha büyük alanda çalışmaya yönlendirecektir. 2006-2012 yılları arasında İstanbul – Ümraniye’de faaliyete başlamıştır. Ar-Ge faaliyetlerini daha sağlıklı yürütebilmek için, 2012 yılında İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam kullanım alanı 15.000 metrekare olan daha geniş bir alana taşınmıştır.

Teknolojiyi takip ediyoruz

Burada dikişsiz iç ve dış giyim üretme becerisine sahip yeni makine yatırımları yapıyoruz. Ürün kalite ve modellerinde çok büyük yenilikler ve farklılıklar oluşturmayı başardık. Yine bayan ve çocuk ince çorap üretim ihtiyaçları için son teknoloji makineler alınarak üretim kalitesi ve kapasitesi arttırılmış,

Avrupa Tekstil  2005 yılından itibaren miorre markası ile tüketicinin beğenisine sunmaya başlamıştırMiorre, zaman içinde ürün yelpazesini genişletmiş ve ülkenin en sevilen iç giyim markalarından biri olmayı başarmıştır. Miorre gecelik, sabahlık, sütyen, atlet, külot, tayt, pijama, korse, çorap, babydoll, mayo ve bikini gibi renkli ürün çeşitleriyle, bay, bayan ve çocuk ürünleri başta olmak üzere her zevke ve giyim tarzına hitap eden bir Avrupa Tekstil markasıdır.

 BÜNYEMİZE KATILANLAR

Avrupa tekstil üretim faaliyetlerindeki yatırımlarına hızla devam etmekte,  bünyesinde pierre cardin iç giyim Do-re-mi iç giyim,pierre cardin kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini bulabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen iç giyim markaları  burada Kaliteli ve geniş model çeşitleri ile her evin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.Avrupa networking çatısı altında sürdürmektedir. Avrupa Networking olarak yüzbinlerce kişiye ek kazanç, ek gelir, aile bütçelerine katkı ve uygun ürün sunmaya devam edecektir. Diyoruz ki haydi gelin sizde Pierre Cardin Avrupa Networking Miorre ailesi ile birlikte olun aile bütçenize katkıda bulunun.Pierre Cardin ücretsiz üyelik oluşturarak, Avrupa Networking Miorre üyelik oluşturarak, kazancınıza kazanç katın.  Aile bütcenize katkıda bulunun.  buradan hayalinizdeki kazanca giden ilk adımı atın pierrecardin Üyelik formunu doldur hediyeleri kazan