Pierre Cardin avrupa networking ile evden para kazanmanın en iyi adresi
Pierre Cardin avrupa network ile evden para kazan

Kendi İşinizin Sahibi Olmak İster misiniz?

Hepimizin ihtiyacı olan pierre cardin marka kişisel bakım ürünleri. Pierre cardin  tayt,pantolon,bayan ince külotlu çorap ve taytları, bunun yanında Do-re-mi marka son derece kaliteli ve çok uygun fiyatlı şık gecelikler, babydolller, pijamalar, sütyenler, külotlar, atletler ve korseler ile erkek ve çocuk iç giyim ürünleri ve pierre cardin kişisel bakım ürünlerini katalogdan satarak para kazanmaya ne dersiniz?Kime Satacağım?Başta kendiniz olmak üzere toplumun her kesiminden herkes sizin potansiyel müşteriniz. Çünkü, iç giyim ve çorap kişisel bakım ürünleri hepimizin temel ihtiyaçları arasında yer alıyor. Unutmayın, kendi ihtiyaçlarınızı çok ama çok ucuza giderebileceksiniz. 

Kimler Satıcı Olabilir? Ne Kazanacağım?

Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak isteyenler. Kısaca ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes.Az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı kazanabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz. Biraz daha fazla zaman ayırarak kiranızı hatta ev/araba taksitinizi ödeyebilirsiniz. Nasılmı? Avrupa networking’e pierre cardin e yeni üyelik oluşturarak  ve alt üyelikler oluşturarak yapabilirsiniz.%80’ye varan kar marjları veriyoruz.Katalogumuzda yer alan ürünleri katalog fiyatından sattığınızda size %50’ye varan kar kalıyor.  Örn. 150 TL’lik sipariş aldığınızda bu ürünleri bizden;150 TL / 1,50 = 100 TL’den alacaksınız. kazancınız: 50 TL 300 TL sipariş aldığınızda kazancınız tam 100 TL olacak.3.000 TL sipariş aldığınızda tam 1.000 TL kazanacaksınız.Ayrıca Günü birlik kampanya ürünlerinde   % 80 lere varan indirimle ürünü almanız mümkündür. bu indirim her bir güne özeldir.

Ürünlerimizi sadece kendiniz satmakla kalmayıp, çevrenizdeki insanları da alt üyeniz olarak sisteme ekleyebilirsiniz. eklemiş olduğunuz üyelerin ilk alışverişinde avrupa networking size 10 tl para puan hediye etmektedir.bu para puanlarla alışveriş yapabilirsiniz. altınızdaki 5 kademe üyelerin alışverişinden  %15 e kadar prim alabileceksiniz.şöyleki:( 1 nesil%5)-( 2 nesil%4)-

(3 nesil%3)-(4nesil%2)-(5nesil%1) toplamda %15 prim alırsınız

Başarılı Olabilir miyim?

Bugüne kadar hiç böyle bir iş yapmamış olabilirsiniz. Bu işi yapmak için bilgisayar bilgisine, yabancı dile, satış tecrübesine vb. özelliklere sahip olmanız gerekmiyor. İhtiyacınız olan tüm destek ve eğitimleri Avrupa Networking pierre cardin size sağlayacaktır. Başaracaksınız …

Avrupa Networking temsilcisi olmak için yabancı dil, bilgisayar bilgisi, tecrübe, sermaye, eğitim gerekmez. Ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes temsilcimiz olabilir

Pierre Cardin Nasıl Üye Olabilirim?

İnternet sitemizden üye olmak için ana sayfada pierre cardin Üyelik formunu doldurun
Açılan sayfadaki tamamen ücretsiz olan üyelik formunu dikkatli bir şekilde eksiksiz doldurun ve gönderin dakikalar içerisinde tarafınıza üyelik bilgileriniz cep telefonunuza sms yoluyla iletilecektir

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sipariş verebilmek için önce Ücretsiz Üyelik formunu doldurarak üye olmalısınız.Peşinden ekip liderinizle iletişim kurarak 0541 785 05 39 –  0542 456 75 34    numaralı telefonumuzu arayarak, www.avrupanetworking.com web sitemizden temsilci girişi yaparak  siparişlerinizi verebilirsiniz.

Pierre Cardin Sipariş verme alt limiti nedir? Kargo bedelini kim ödeyecek?

Sistemimizde alt sipariş limiti alış fiyatınız üzerinden 80 TL’dir. Türkiye’nin her yerine, köyler dahil olmak üzere ürünlerimizi gönderebiliyoruz. Siparişinizi tamamladıktan sonra isterseniz PTT Kargoyu, isterseniz Yurt İçi Kargoyu seçebilirsiniz. PTT Kargo bedeli 2,49 TL, Yurt İçi Kargo bedeli 2.99 TL’dir.

Aldığım ürünlerin ödemesini nasıl yapacağım?

Siparişiniz size kargo ile teslim edildiğinde gelen kargo görevlisine ödemeyi yapacaksınız. Sizden kaparo, depozito, üyelik bedeli vs. isimler altında asla ücret talep etmiyoruz. Ürünü teslim alıp, ödemeyi kargo görevlisine nakit yapabileceksiniz. Ayrıca web sitemizden kredi kartınızla tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

Aldığım ürünleri iade etmek istediğimde ne olacak?

Siparişinizdeki ürünleri, faturalandırıldığı tarihten itibaren 60 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade ürünleriniz bize ulaştığında, ürünün fiyatı kadar olan tutarı cari hesabınıza alacak olarak işliyoruz. İşlendikten sonra verdiğiniz ilk siparişte, sipariş tutarınızdan düşüyoruz. İadelerin kargo bedeli şirkete aittir. Siz iade için kargo bedeli ödemeyeceksiniz.

Pierre Cardin Kendi Satış Ekibimi Nasıl Kurabilirim?

Kendi satış ekibimi nasıl kurabilirim? Ürünlerimizi sadece kendiniz satmakla kalmayıp, çevrenizdeki insanlara bu sistemin  onlarada para kazandırabileceğini anlatın. potansiyeli olan eş dost ve akrabayı kendinize bağlı avrupa networking, pierre cardin e üye yaparak alt ekip oluşturuyorsunuz. eklemiş olduğunuz kişilerin ekledği üyelerdende pirim kazanacaksınız. 5.Nesil alt üyeye kadarki üyelerin satışlarından prim kazanacaksınız. toplamda %15 e kadar pirim kazanma şansınız olacaktır.

Prim alacağım oluştu ama ilgili ay içerisinde sipariş vermedim. Primim silinir mi?

Prim alacaklarınız ürün alımı karşılığında olacak şekilde sonraki aylara aktarılır. Prim alacaklarınız şu anki prosedürlerimiz gereği 60 gün boyunca silinmez. Yalnızca nakit olarak alamazsınız.

Haydi hanımlar beyler hemen kazanalım diyorsanız hayalinizdeki gelirleri elde etmek için pierre cardin, miorre, doremi, avrupa networking kazanç sistemine pierre cardin üyelik formunu doldurarak katılın.